במבו, מסאז' תאילנדי בהוד השרון
עיסוי בכפר סבא, עיסוי כפר סבא, עיסוי תאילנדי, thai massage, עיסוי רעננה, reflexology, מסאג תאילנדי, מסאז תאילנדי, ספא בשרון, עיסוי בשרון, foot massage, עיסוי ברעננה, עיסוי הוד השרון, ספא באזור השרון, ספא תאילנדי, ספא בהוד השרון, עיסוי בהוד השרון, עיסוי רגליים, מסאז בשרון, מסאג הוד השרון, מסאז הוד השרון, עיסוי באזור השרון, מסאג בהוד השרון, מסאז באזור השרון, thai spa, מסאז בהוד השרון, מסג בהוד השרון, מסג הוד השרון, עיסוי אזור השרון

עיסוי תאילנדי מסורתי

העיסוי התאילנדי כולל לחיצות איטיות ומבוצע באמצעות מפרקי המעסה, בשילוב מתיחות יוגה הממריצים ומאזנים את מחזור הדם. המתיחות והתרגילים כוללים שילובי מגע בין רגליו וידיו של המעסה בגוף המטופל. זהו עיסוי חזק ועמוק, המוביל לנינוחות הגוף והנפש. העיסוי נעשה בביגוד קל, על גבי מזרון.

לחיצות העיסוי התיאלנדי מבוצעות לאורך הגוף, בקווי האנרגיה (“מרידיאנים” ברפואה הסינית), קווי האנרגיה הם אזורים בעלי רגישות מיוחדת דרכם מקבל הגוף חום, “אנרגיות מאוזנות” וזרימת דם בריאה.

העיסוי מעניק שחרור, איזון והרפיה של הגוף והנפש ואף משחרר חסימות במערכת הדם והלימפה ומקל על לחץ נפשי, כאבי גב, כאבי ראש, כאבי שרירים ועוד…

את העיסוי התאילנדי נהוג לבצע על מזרן רך על הרצפה, לטובת נוחות ביצוע תרגילי גמישות ומתיחה של המטופל וכן להעצמת יכולתו של המעסה להשתמש במשקלו גופו לביצוע התרגילים השונים. המטופל לא חייב להיות גמיש על מנת לחוות מסאג’ תאילנדי, ישנו גיוון רב של תרגילים ותנוחות אשר ניתן לבצע. ניתן לתאר תרגילים אלו כ”יוגה פסיבית”, הנעשית על ידי המעסה.

 

להזמנת טיפול התקשרו
09-9786644 או הקליקו כאן